Domy letniskowe Warszawa-65

domek z drewna WarszawaModel: Warszawa-65 (lub Warszawa-55 i Warszawa-66)
Seria: Mazowieckie
Powierzchnia: 30m2 (lub 25m2 oraz 35m2 lub większe) + 3,5m2 taras

Domy letniskowe Warszawa-65 to parterowe, drewniane domy o wymiarach 6,0m x 5,5m (możliwość zwiększenia lub zmniejszenia wymiarów). Domy wyposażone są w dwie sypialnie, wygodną toaletę, przestronny salon z miejscem na aneks kuchenny. Z zewnątrz domki rekreacyjne Warszawa-65 uatrakcyjnia zadaszenie nad wejściem, tworzące niewielki taras dający schronienie przed deszczem. Istnieje możliwość powiększenia tarasu, tak aby wystawał poza obrys budynku lub jego całkowicie zabudowanie (tak jak w modelu Katowice-65).

Dodatkowym ciekawym elementem (opcja) w który można wyposażyć dom drewniany Warszawa-65 jest małe pomieszczenie gospodarcze dostępne z zewnątrz albo z wewnątrz (np. na kosiarkę i inny sprzęt ogrodniczy). Jeżeli pomieszczenie gospodarcze jest potrzebne, uzyskuje się je kosztem pomniejszenia łazienki (toalety). Innym rozwiązaniem jest wykonanie przybudówki, tak aby powierzchnia łazienki pozostała niezmieniona

Domek po niewielkich przeróbkach można zmniejszyć do 25m2 powierzchni zabudowy albo powiększyć do dowolnych rozmiarów (np. 6x6m, 6x7m)

Do domków letniskowych Warszawa-65 istnieje możliwość wybudowania przedłużonego zadaszenia wzdłuż ściany bocznej, które będzie wykorzystywane jako miejsce na przechowywanie drewna kominkowego (drewniana drewutnia).

Domy drewniane Warszawa-65 o wymiarach 6,0m x 5,5m (lub 6m x 6m) wykonane są z suszonego komorowo, struganego balika sosnowego, łączonego na podwójne pióro – wpust o grubości 36mm. Możliwość zwiększenia grubości balika np. do 45mm.

Standardowo dom letniskowy Warszawa-65 wyposażony jest w drzwi zewnętrzne i wewnętrzne pełne, które można zamienić (opcja) na drzwi szklone. Standardowym kryciem dachu jest szara papawierzchniego krycia. Polecamy krycie dachu domu letniskowego gontem bitumicznym w dowolnym kolorze (opcja).

Jesteśmy producentem domów letniskowych: możliwość zmiany rozmiarów, indywidualnej aranżacji pomieszczeń oraz zmiany wyglądu zewnętrznego, np. ilość okien i drzwi , przybudówka (narzędziownia). Obsługujemy województwa mazowieckie, łódzkie, pomorskie, śląskie, dolnośląskie oraz pozostałą część Polski i Europy. .

47 thoughts on “Domy letniskowe Warszawa-65

 • 12 maja 2022 o 19:56
  Permalink

  Witam proszę o wycenę domku Warszawa 65 parterowy,z dwoma pokojami ,aneksem,łazienka, toaleta z dowozem.woj opole

  Odpowiedz
 • 20 kwietnia 2022 o 17:58
  Permalink

  Proszę o kontakt w jaki sposób można było się spotkać z Państwem w celu uzyskania informacji i omówienie najlepszej dla nas oferty domku drewnianego i postawienie go na ROD W ŁODZI . Chodzi również o termin
  Realizacji jeszcze w tym roku .

  Odpowiedz
 • 13 czerwca 2021 o 14:22
  Permalink

  Proszę o podanie ceny domku Warszawa 65 powierzchnia 25m2 oraz 35m2.

  Odpowiedz
 • 13 czerwca 2021 o 14:21
  Permalink

  Dzień dobry
  Proszę o wycenę domku:
  Domy letniskowe Warszawa-65 ( 25m2 )
  z łazienką i jednym dużym pokojem.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button