Domki letniskowe 25m2 - 35m2

Domek drewniany letniskowy 6×5 Warszawa-65

domek z drewna Warszawa

domek z drewna WarszawaModel: Warszawa-65 (lub Warszawa-55 i Warszawa-66)
Seria: Mazowieckie
Powierzchnia: 30m2 (lub 25m2 oraz 35m2 lub większe) + 3,5m2 taras

Domy letniskowe Warszawa-65 to parterowe, drewniane domy o wymiarach 6,0m x 5,5m (możliwość zwiększenia lub zmniejszenia wymiarów). Domy wyposażone są w dwie sypialnie, wygodną toaletę, przestronny salon z miejscem na aneks kuchenny. Z zewnątrz domki rekreacyjne Warszawa-65 uatrakcyjnia zadaszenie nad wejściem, tworzące niewielki taras dający schronienie przed deszczem. Istnieje możliwość powiększenia tarasu, tak aby wystawał poza obrys budynku lub jego całkowicie zabudowanie (tak jak w modelu Katowice-65).

Domek drewniany 6×5 z pomieszczeniem gospodarczym

Dodatkowym ciekawym elementem (opcja) w który można wyposażyć dom drewniany Warszawa-65 jest małe pomieszczenie gospodarcze dostępne z zewnątrz albo z wewnątrz (np. na kosiarkę i inny sprzęt ogrodniczy). Jeżeli pomieszczenie gospodarcze jest potrzebne, uzyskuje się je kosztem pomniejszenia łazienki (toalety). Innym rozwiązaniem jest wykonanie przybudówki, tak aby powierzchnia łazienki pozostała niezmieniona

Domek letniskowy 6×6 do własnej aranżacji

Oferując domki letniskowe od producenta dajemy inwestorom możliwość niemal dowolnej modyfikacji projektu, tak aby domek jeszcze lepiej dopowiadał ich specyficznym potrzebom i oczekiwaniom. Oferowany domek drewniany po niewielkich przeróbkach można zmniejszyć do 25m2 powierzchni zabudowy albo powiększyć do dowolnych rozmiarów (np. 6x6m, 6x7m). Metraż domku możemy uzależnić od rozmiaru działki i jej ustawności, a także indywidualnych potrzeb inwestora. 

Do domków letniskowych Warszawa-65 istnieje możliwość wybudowania przedłużonego zadaszenia wzdłuż ściany bocznej, które będzie wykorzystywane jako miejsce na przechowywanie drewna kominkowego (drewniana drewutnia).

Domek drewniany 6×5 czy 6×6: Wybieramy najlepszą konfigurację

Wybór odpowiedniego rozmiaru domku drewnianego jest kluczowy dla zapewnienia komfortu i funkcjonalności. Tam, gdzie nie możemy sobie pozwolić na zbyt obszerną zabudowę doskonale sprawdzają się domki drewniane o wymiarach 6,0m x 5,0m oraz 6,0m x 6,0m. Mimo ograniczonego metrażu domki 6×5 i 6×6 oferują wystarczającą przestrzeń na urządzenie przytulnego miejsca do wypoczynku. Wybór pomiędzy domkiem 6×5 a 6×6 zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań, a nierzadko także możliwości zabudowy danej działki i budżetu. Jeśli Twoim priorytetem jest większa przestrzeń i komfort użytkowania, domek 6×6 będzie lepszym wyborem. Natomiast jeśli zależy Ci na bardziej kompaktowym i ekonomicznym rozwiązaniu dobrą alternatywą może się okazać domek 6×5 lub mniejszy. 

Domek letniskowy 6×5: Specyfikacja projektu 

Domy drewniane Warszawa-65 o wymiarach 6,0m x 5,5m (lub 6m x 6m) wykonane są z suszonego komorowo, struganego balika sosnowego, łączonego na podwójne pióro – wpust o grubości 36mm. Możliwość zwiększenia grubości balika np. do 45mm.

Standardowo dom letniskowy Warszawa-65 wyposażony jest w drzwi zewnętrzne i wewnętrzne pełne, które można zamienić (opcja) na drzwi szklone. Standardowym kryciem dachu jest szara papawierzchniego krycia. Polecamy krycie dachu domu letniskowego gontem bitumicznym w dowolnym kolorze (opcja).

Domek 6×5 na indywidualne zamówienie

Jesteśmy producentem domów letniskowych. Proponujemy domki drewniane na sprzedaż o różnym metrażu i układzie pomieszczeń. Oferujemy możliwość zmiany rozmiarów, indywidualnej aranżacji pomieszczeń oraz zmiany wyglądu zewnętrznego, np. ilość okien i drzwi , przybudówka (narzędziownia). Obsługujemy województwa mazowieckie, łódzkie, pomorskie, śląskie, dolnośląskie oraz pozostałą część Polski i Europy. Inwestorów zainteresowanych zakupem domku letniskowego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
47 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wioleta
2 lat temu

Witam proszę o wycenę domku Warszawa 65 parterowy,z dwoma pokojami ,aneksem,łazienka, toaleta z dowozem.woj opole

Jolanta Górecka
Jolanta Górecka
2 lat temu

Proszę o kontakt w jaki sposób można było się spotkać z Państwem w celu uzyskania informacji i omówienie najlepszej dla nas oferty domku drewnianego i postawienie go na ROD W ŁODZI . Chodzi również o termin
Realizacji jeszcze w tym roku .

Katarzyna
Katarzyna
3 lat temu

Proszę o podanie ceny domku Warszawa 65 powierzchnia 25m2 oraz 35m2.

Sławek
Sławek
3 lat temu

Dzień dobry
Proszę o wycenę domku:
Domy letniskowe Warszawa-65 ( 25m2 )
z łazienką i jednym dużym pokojem.