... Domki letniskowe ponad 35m2, Domki letniskowe 25m2 - 35m2, Domki z poddaszem

Domek letniskowy piętrowy z poddaszem 60m2 (30m2 + 30m2)

domek z drewna letniskowy

Model: Siedlce-65: domek letniskowy całoroczny (lub nieocieplany) z balkonem i tarasem
Powierzchnia: 30m2 parter (35m2 lub większe) + 30m2 poddasze

Drewniany domek letniskowy o wymiarach 6×5 m z możliwością zwiększenia lub zmniejszenia powierzchni. Powierzchnia parteru 30m2, poddasze 30m2. Dom letniskowy z poddaszem użytkowym 30m2 (domek piętrowy). Domek można spróbować w uzasadnionych przypadkach zgłosić jako domek z poddaszem nieużytkowym (domek parterowy z poddaszem nieużytkowym)

Jakie pomieszczenia można wydzielić w domku letniskowym ?

Na parterze domku drewnianego znajduje się przestronna łazienka. Dzięki temu bez problemu zmieści się tutaj kabina prysznicowa, sedes, umywalka i niezbędne szafki łazienkowe. Łazienka w domku letniskowym to także miejsce, gdzie właściciele najczęściej umieszczają bojler z ciepła wodą. Z łazienki w domku drewnianym inwestorzy rozprowadzają także instalację wodną, zwykle do kuchni lub aneksu kuchennego. Obok łazienki domku drewnianego znajduje się miejsce na wygodny aneks kuchenny albo kuchnię. Pozostała część parteru stanowi otwartą przestrzeń z możliwością podzielenia i wydzielenia dodatkowej sypialni. Kolejne atuty to wygodne proste schody lub schody z podestem oraz wyjście na taras  (także z możliwością powiększenia), który można zastąpić oknem balkonowym. Domek letniskowy z oknem tarasowym (balkonowym) świetnie się prezentuje i dodatkowo uzyskuje na atrakcyjności.

Na poddaszu domek letniskowy posiada 1 sypialnię z balkonem, czyniąc go jeszcze bardziej atrakcyjnym i funkcjonalnym. Wielu klientów wybiera opcję domu z 2 sypialniami na poddaszu, a niektórzy decydują się nawet na dodatkowy balkon w tym pomieszczeniu.

Domek letniskowy z dużymi oknami – czemu nie ?

Jesteśmy producentem domków letniskowych, dzięki czemu możemy wprowadzić dowolną modyfikację w zakresie drzwi i okien. Bez kłopotu możemy wykonać domek letniskowy z dużymi oknami (duże przeszklenia) zarówno na parterze jak i poddaszu domku. Wejście do domku standardowo odbywa się przez drzwi drewniane zlokalizowane na tarasie domku letniskowego. Opcjonalnie drzwi można przenieść na ścianę boczną (tak jak na zdjęciach) i dodatkowo uatrakcyjnić domek z zewnątrz zadaszeniem nad tym wejściem.

Dom letniskowy Siedlce-65 – przykładowa realizacja

Dom drewniany z poddaszem, który prezentujemy na zdjęciach poniżej zmontowaliśmy wokół gotowego komina, bo dom będzie w przyszłości wyposażony w kominek. Komin w domu letniskowym właściciele najczęściej budują przed montażem domku. Oczywiście istnieje możliwość wybudowania komina po montażu. Schody drewniane wliczone są już w cenę.

Dom w wersji letniskowej, nieocieplony.  W opcji możliwość izolowania dachu wełną skalną a także wykonanie podbitki sufitowej w pomieszczeniach na poddaszu (jak na zdjęciu) oraz ocieplenia podłogi wełną mineralną lub styropianem. Możliwość wykonania jako domek letniskowy całoroczny i dodatkowo ocieplenie ścian domku całorocznego wełną mineralną 100mm lub 150mm. W domku całorocznym zalecamy wymianę okien letniskowych na okna całoroczne pcv oraz wymianę drzwi wejściowych na całoroczne ocieplane drzwi stalowe. Kolor drzwi całorocznych oraz okien pcv ustalamy z właścicielem przy zamówieniu domku całorocznego.

Istnieje możliwość wykonania domu w innych rozmiarach lub w wersji parterowej.

Podobne modele:
Piotr-64: 25m2 parter + antresola 12m2 (lub poddasze) – domek letniskowy z antresolą
Piotr-65 (30m2 parter), Piotr-66 i Piotr-75 (35m2 parter) – dom piętrowy z tarasem
Mińsk-65: 30m2 parter + 30m2 piętro – dom letniskowy z poddaszem

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
410 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Małgorzata
Małgorzata
1 rok temu

Dzień dobry
Proszę o podanie ceny pod klucz domku Siedlce 65 z balkonem z instalacjami pełnym ociepleniem, transportem, montażem. Województwo zachodniopomorskie Pobierowo, oraz podanie terminu wykonania. Dziękuję

Ola
Ola
1 rok temu

Prosze o wycene domku 30m z uzytkowym poddaszem, ocieplonego w calosci bez tarasu.

JOANNA
JOANNA
1 rok temu

PROSZĘ O WYCENE DOMKU SIEDLCE- 65 LUB CZEGOS DO 50 M2

Patrycja
Patrycja
2 lat temu

Proszę o wycenę z montażem oraz podłączeniem mediów.

Model: Siedlce-65 Powierzchnia: 30m2 parter (35m2 lub większe) + 30m2 poddasze
Model: Siedlce-65 Powierzchnia: 30m2 parter (35m2 lub większe) + 30m2 poddasze
2 lat temu

Model: Siedlce-65
Powierzchnia: 30m2 parter (35m2 lub większe) + 30m2 poddasze + docieplenie ścian , proszę o wycene , województwo łódzkie

1 38 39 40