Drewniany domek z antresolą na Twoją działkę

Konstrukcje drewniane w formie domków rekreacyjnych – o powierzchni dochodzącej do 70 m2 – coraz częściej pojawiają się w polskich ogrodach i na działkach wczasowych. Domki takie nadają się do użytkowania przez niemal cały rok, w tym także do spokojnego i bezpiecznego spędzania nocy. W tym celu warto wybierać najwyższej jakości domki drewniane wyposażone w dodatkowe piętro bądź antresolę przeznaczoną do snu. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne domki do użytku wczasowego, rekreacyjnego oraz do postawienia w swoim prywatnym ogrodzie. Domek drewniany z antresolą to doskonały sposób na wykorzystanie małej przestrzeni w każdym calu.

Mały domek z antresolą – komfortowy i bezpieczny wybór

Nasze domki drewniane są wykonywane z wysokiej klasy pali drewnianych, odpornych na szkodliwy wpływ wilgoci i opadów. Nadają się do użytkowania przez cały rok. W dachu znajduje się otwór przeznaczony do montażu komina, co pozwala we wnętrzu domku zamontować nieduży piecyk w formie tradycyjnej kozy. Jest to rozwiązanie wybierane przez osoby pragnące użytkować swój domek niezależnie od aury pogodowej i pory roku. Mały domek z antresolą może być zatem doskonałym miejscem, w którym spędzimy czas odprężając się niczym w pięciogwiazdkowym fotelu. Pomimo małej przestrzeni możliwości zagospodarowania są naprawdę duże.

Domki z antresolą pozwalają na spokojne spędzenie nocy w ich środku. Przestronne wnętrze składa się z dwóch poziomów oraz łączących je schodów (wliczonych w koszt zamówienia). Osoby wybierające wersje z wydzielonym piętrem mogą cieszyć się także dostępem do balkonu, na który prowadzą uchylne skrzydła drzwiowe. Domek letniskowy z antresolą sprawdzi się w każdym zakątku Polski – jeśli marzysz o własnych czterech ścianach zlokalizowanych w uroczym otoczeniu, domki drewniane z antresolą są najlepszym wyborem.

Najwyższej jakości domek letniskowy z antresolą

Oferowane przez nas domki z drewna są wybierane zarówno przez odbiorców prywatnych pragnących urządzić w swoim ogródku przytulną konstrukcję drewnianą jak i przez przedsiębiorców, dla których będzie on inwestycją, podnoszącą standard działki rekreacyjnej. W obu przypadkach oferujemy możliwość dopasowania sposobu wykonania planu domku do Państwa oczekiwań – zwiększając rozmiar tarasu, zmieniając rozmieszczenie okien lub drzwi, a także przedłużając spad dachowy. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane możliwością montażu domku drewnianego przeznaczonego do swobodnego użytkowania przez długi czas.

Domek drewniany z antresolą to strzał w dziesiątkę – nasze drewniane domki pokochały już tysiące Polaków w całej Polsce. Wykonane są z najlepszej jakości surowców w specjalnej technologii, która zapewnia komfort na długie lata. Jeśli szukasz małego domku z antresolą koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą oraz skontaktuj się z nami – obiecujemy, że przygotowana przez nas oferta z pewnością spełni twoje oczekiwania

Wybierz komfort w designerskim domku z antresolą

Poznaj naszą ofertę domków drewnianych z antresolą będących idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do wypoczynku lub mieszkania na działce. Gotowe lub robione na zamówienie domki letniskowe z antresolą zapewniają wygodną przestrzeń do relaksu oraz dodatkowe miejsce na sypialnię, pracownię czy miejsce do przechowywania. Dzięki antresoli zyskasz dodatkową powierzchnię użytkową, nie tracąc przy tym trawnika czy kwietnych rabat. 

Prezentowane tutaj domki drewniane z antresolą charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz atrakcyjnym designem, idealnym do relaksującego wypoczynku w otoczeniu natury. Wszystkie domki z antresolą są starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i wygodę użytkowania przez wiele lat. To doskonały wybór, który sprawi, że Twój wypoczynek na ogródkach ROD będzie przyjemniejszy niż wcześniej. Domek z antresolą stanie się jego największą ozdobą. 

Oprócz domków drewnianych z antresolą oferujemy między innymi domki drewniane z poddaszem oraz garaże drewniane.