Wyświetlanie jednego wyniku

Domek drewniany ogrodowy Toruń-34

11 300 
Domek drewniany ogrodowy z podwójnymi drzwiami o wymiarach 300x400cm. Ten drewniany domek oferujemy także w innych wymiarach od 3x2 do 6x6m. Cechą charakterystyczną tego domku są duże przeszklone drzwi dwuskrzydłowe. Na zdjęciach domek prezentowany jest ze szprosami (kratkami w oknach i drzwiach), które są dostępne jako opcja.  Domek ogrodowy można wyposażyć dodatkowo w zadaszony taras oraz dobudówkę na narzędzia.

Domki ogrodowe z montażem – gotowe do użytku od zaraz

Nasze domki ogrodowe z montażem są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie wygodę i oszczędność czasu. Dzięki profesjonalnej obsłudze oraz szybkiemu montażowi, zapewniamy gotowe do użytku domki ogrodowe w krótkim czasie.

Zobacz naszą ofertę na domki z montażem

Oferujemy kompleksową usługę, która obejmuje nie tylko dostarczenie materiałów, ale także ich profesjonalny montaż przez doświadczonych specjalistów. Dzięki temu możesz mieć swój własny kącik w ogrodzie już w kilka dni po zamówieniu.

Zobacz także | Domki ogrodowe

Wymarzone domki do ogrodu z montażem? Zostaw to nam!

Skorzystaj z naszej oferty na domki z montażem do ogrodu i ciesz się swoim własnym, przytulnym miejscem bez zbędnego wysiłku i stresu związanego z montażem. Już dziś sprawdź nasze możliwości i rozpocznij realizację swoich ogrodowych marzeń.