Domy letniskowe Katowice-65

Model: Katowice-65
Seria: Śląskie
Powierzchnia: 33m2 (lub 25m2 oraz 35m2i większe)

Drewniane domy letniskowe Katowice-65 produkowane są standardowo w wymiarach 6,0m x 5,5m. Jesteśmy producentem domów letniskowych Katowice-65 – istnieje możliwość zmniejszenia wymiarów do 5x5m (25m2) lub ich powiększenia np 6×6 (ok. 35m2) lub innych dowolnych. Oczywiście w domu drewnianym Katowice-65 istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza, zmiany wymiarów pomieszczeń domu letniskowego, rozmieszczenia okien i drzwi itd.

Dom bazuje na podobnym modelu Warszawa-65, ale w stosunku do niego pozbawiony został wnęki na przedniej ścianie, dzięki czemu uzyskano większą powierzchnię użytkową. Domy letniskowe Katowice-65 wyposażone są standardowo w dwie sypialnie, wygodną toaletę, przestronny salon z miejscem na aneks kuchenny. Wersja na zdjęciach wykonana jest tylko z jedna sypialnią, w miejscu drugiej powstała ciekawa wnęka, którą Klient wykorzysta do ustawienia sprzętu rekreacyjnego (rower treningowy itd).

Z zewnątrz domy letniskowe z serii Sląskie – Katowice-65 uatrakcyjnia zadaszenie nad wejściem, dający schronienie przed deszczem. Istnieje możliwość powiększenia (wyciągnięcia) dachu domu i dobudowania tarasu po całej szerokości domu drewnianego.

Kolejnym elementem (opcja) w który można wyposażyć dom drewniany serii Śląskie jest mała komórka dostępna z zewnątrz albo z wewnątrz (np. na sprzęt ogrodniczy, kosiarkę). Komórkę zyskuje się kosztem zmniejszenia wymiarów łazienki (tak jak domu z drewna Warszawa-65). Aby powierzchnia łazienki pozostała niezmieniona, można wybudować komórkę na zewnątrz w formie przybudówki drewnianej.

Jeżeli potrzebne jest miejsce na składowanie drewna kominkowego istnieje możliwość wyposażenia domu z drewna z serii Śląskie w przedłużone zadaszenie wzdłuż ściany bocznej (drewniana drewutnia).

Domy letniskowe Katowice-65 wykonane są z suszonego w specjalistycznych komorach, balika sosnowego struganego czterostronnie, łączonego na podwójne pióro – wpust o grubości 36mm. Możliwość zwiększenia grubości balika np. do 45mm (opcja) albo wykonania domu drewnianego szkieletowego (ocieplonego), albo ocieplenia tylko podłogi i dachu (opcja, tak jak na zdjęciach)

Dom letniskowy z serii Śląskie posiada drzwi zewnętrzne i wewnętrzne pełne, które można zamienić (opcja) na drzwi drewniane szklone. Dach kryty jest szarą papą wierzchniego krycia. Polecamy krycie dachu domu letniskowego Katowice-65 gontem bitumicznym w dowolnym kolorze (opcja).

Jesteśmy producentem domów drewnianych: zmiana rozmiarów, indywidualnej aranżacji pomieszczeń, wyglądu zewnętrznego (okna i drzwi, przybudówka – narzędziownia) nie jest dla nas problemem.

Budujemy domy z drewna w całej Polsce: najczęściej województwa mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, śląskie, dolnośląskie. Nasze domy drewniane doceniono także w wielu krajach Europy.

15 thoughts on “Domy letniskowe Katowice-65

 • 30 grudnia 2019 o 13:52
  Permalink

  Witam,proszę o wycenę domków o pow. 35m Katowice 65,oraz Warszawa 65,z balika 45mm,z ociepleniem podłogi,dachu.Czy jest mozliwośc ocieplenia ścian wełną 10 cm,bez zmniejszenia pow. wewnątrz domku.Domek miałby stanąć na Mazurach, okolice Giżycka.Jaki termin realizacji/Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • 26 lutego 2017 o 11:22
  Permalink

  Witam, bardzo proszę o wycenę domku w opcji:
  – wyciągnięty dach na 4 metry po całej szerokości domku (taras)
  – ocieplenie dachu i podłogi wełną mineralną
  – gont bitumiczny na dachu
  – okiennice

  Proszę o podanie wyceny z montażem i bez oraz ile wyniósł by transport w okolice Pułtuska.

  Odpowiedz
 • 20 kwietnia 2016 o 19:11
  Permalink

  Witam
  Jakie są koszty brutto domku 33m2 z montażem?

  Odpowiedz
 • 27 sierpnia 2015 o 14:15
  Permalink

  Proszę o podanie kosztu domku wraz z dostawą do Piątkowa koło Dubiecka podkarpackie – 35 m2

  Odpowiedz
 • 9 marca 2015 o 12:02
  Permalink

  Proszę o podanie kosztu domku wraz z dostawą do Chrząstawy Małej. Domek 25m2

  Odpowiedz
 • 26 stycznia 2014 o 16:04
  Permalink

  Witam
  Jakie są koszty brutto domku z montażem? Jakie mają Państwo moce przerobowe na 6 domków do końca kwietnia
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • 27 września 2013 o 08:00
  Permalink

  Witam
  Posiadam dzialke o w woj zachodnio pomorskim,chcialbym na niej postawic okolo 25 domkow letniskowych,pytanie do panstwa to jaki jest koszt wystawienia domku typu Katowice 65,badz jaki jest orjentacyjny koszt budowy 1m2 do stanu “pod klucz”z gory serdecznie dziekuje za udzielenie informacji,z powazaniem Maksym Porawski

  Odpowiedz
 • 13 września 2013 o 19:51
  Permalink

  Proszę o podanie ceny na model : Katowice-65
  o powierzchni do 25m2 z dachem o spadku na jedną stronę

  Odpowiedz
 • 11 września 2013 o 20:53
  Permalink

  katowice-65 Interesuje mnie cena i czas realizacji zamowienia i wykonania na poczatku roku ? Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • 18 czerwca 2013 o 06:15
  Permalink

  Witam
  jaki jest koszt takiego domku przy metrażu 25 m2.Prosze czy domek 20m2 jest możliwy do wykonania i wtedy jaki jest koszt.. Z góry dziękuję Agnieszka

  Odpowiedz
 • 10 maja 2013 o 11:47
  Permalink

  Witam
  czy domki letniskowe do 35m2 muszą mieć projekt?
  Z góry dziękuje za odpowiedź
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • 9 lutego 2013 o 16:54
  Permalink

  Witam ! Proszę o informację gdzie mogę na żywo zobaczyć domek do 35m2 budowa bez pozwolenia. Mieszkam w Warszawie.

  Odpowiedz
 • 1 października 2012 o 16:02
  Permalink

  Widziałam domek wybudowany pod Piasecznem,jest rewelacyjny.Zamierzam taki zamówić,POLECAM..

  Odpowiedz
 • 8 września 2012 o 12:52
  Permalink

  Zdjęcia przedstawiają mój dom na działkach pod Piasecznem. Jestem w 100% zadowolony z wykonanych prac i jakości domu. Zamierzam domówić w firmie dobudówkę, która stanie po lewej stronie domu

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button