Domki letniskowe 25m2 - 35m2

Domy letniskowe Katowice-65

Model: Katowice-65
Seria: Śląskie
Powierzchnia: 33m2 (lub 25m2 oraz 35m2i większe)

Drewniane domy letniskowe Katowice-65 produkowane są standardowo w wymiarach 6,0m x 5,5m. Jesteśmy producentem domów letniskowych Katowice-65 – istnieje możliwość zmniejszenia wymiarów do 5x5m (25m2) lub ich powiększenia np 6×6 (ok. 35m2) lub innych dowolnych. Oczywiście w domu drewnianym Katowice-65 istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza, zmiany wymiarów pomieszczeń domu letniskowego, rozmieszczenia okien i drzwi itd.

Dom bazuje na podobnym modelu Warszawa-65, ale w stosunku do niego pozbawiony został wnęki na przedniej ścianie, dzięki czemu uzyskano większą powierzchnię użytkową. Domy letniskowe Katowice-65 wyposażone są standardowo w dwie sypialnie, wygodną toaletę, przestronny salon z miejscem na aneks kuchenny. Wersja na zdjęciach wykonana jest tylko z jedna sypialnią, w miejscu drugiej powstała ciekawa wnęka, którą Klient wykorzysta do ustawienia sprzętu rekreacyjnego (rower treningowy itd).

Z zewnątrz domy letniskowe z serii Sląskie – Katowice-65 uatrakcyjnia zadaszenie nad wejściem, dający schronienie przed deszczem. Istnieje możliwość powiększenia (wyciągnięcia) dachu domu i dobudowania tarasu po całej szerokości domu drewnianego.

Kolejnym elementem (opcja) w który można wyposażyć dom drewniany serii Śląskie jest mała komórka dostępna z zewnątrz albo z wewnątrz (np. na sprzęt ogrodniczy, kosiarkę). Komórkę zyskuje się kosztem zmniejszenia wymiarów łazienki (tak jak domu z drewna Warszawa-65). Aby powierzchnia łazienki pozostała niezmieniona, można wybudować komórkę na zewnątrz w formie przybudówki drewnianej.

Jeżeli potrzebne jest miejsce na składowanie drewna kominkowego istnieje możliwość wyposażenia domu z drewna z serii Śląskie w przedłużone zadaszenie wzdłuż ściany bocznej (drewniana drewutnia).

Domy letniskowe Katowice-65 wykonane są z suszonego w specjalistycznych komorach, balika sosnowego struganego czterostronnie, łączonego na podwójne pióro – wpust o grubości 36mm. Możliwość zwiększenia grubości balika np. do 45mm (opcja) albo wykonania domu drewnianego szkieletowego (ocieplonego), albo ocieplenia tylko podłogi i dachu (opcja, tak jak na zdjęciach)

Dom letniskowy z serii Śląskie posiada drzwi zewnętrzne i wewnętrzne pełne, które można zamienić (opcja) na drzwi drewniane szklone. Dach kryty jest szarą papą wierzchniego krycia. Polecamy krycie dachu domu letniskowego Katowice-65 gontem bitumicznym w dowolnym kolorze (opcja).

Jesteśmy producentem domów drewnianych: zmiana rozmiarów, indywidualnej aranżacji pomieszczeń, wyglądu zewnętrznego (okna i drzwi, przybudówka – narzędziownia) nie jest dla nas problemem.

Budujemy domy z drewna w całej Polsce: najczęściej województwa mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, śląskie, dolnośląskie. Nasze domy drewniane doceniono także w wielu krajach Europy.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
16 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Barbara
Barbara
4 lat temu

Witam,proszę o wycenę domków o pow. 35m Katowice 65,oraz Warszawa 65,z balika 45mm,z ociepleniem podłogi,dachu.Czy jest mozliwośc ocieplenia ścian wełną 10 cm,bez zmniejszenia pow. wewnątrz domku.Domek miałby stanąć na Mazurach, okolice Giżycka.Jaki termin realizacji/Pozdrawiam.

Marcin
7 lat temu

Witam, bardzo proszę o wycenę domku w opcji:
– wyciągnięty dach na 4 metry po całej szerokości domku (taras)
– ocieplenie dachu i podłogi wełną mineralną
– gont bitumiczny na dachu
– okiennice

Proszę o podanie wyceny z montażem i bez oraz ile wyniósł by transport w okolice Pułtuska.

Wojtas
Wojtas
8 lat temu

Witam
Jakie są koszty brutto domku 33m2 z montażem?

Zbigniew Zatwarnicki
Reply to  Wojtas
7 lat temu

Witam
Jakie są koszty brutto domku 33m2 z montażem i transportem do Ustki.

krzych
8 lat temu

Proszę o podanie kosztu domku wraz z dostawą do Piątkowa koło Dubiecka podkarpackie – 35 m2