Piętrowy dom letniskowy do 25m2 25 m2 z poddaszem antresolą tarasem | Producent domów i domków drewnianych

Domki drewniane domki z drewna domki letniskowe domki ogrodowe domy z bala producent drewniane domki rekreacyjne domki drewniane altany domki całoroczne z bali

domki drewniane domki drewniane producent Noclegi Wypożyczalnia samochodów dostawczych domki drewniane Wypożyczalnia aut dostawczych domki drewniane dmoz


Dom letniskowy 25m2 z antresolą 12m2 lub poddaszem 25m2

Model:
PIOTR-64 - domy letniskowe o wymiarach 6×4.15m
PIOTR-55 - domy drewniane o wymiarach 5x5m
Powierzchnia:
25m2 parter+ 12m2 antresola lub 25m2 parter + 25m2 poddasze
Inne wersje:
Piotr-65 30m2, Piotr-75 35m2 lub inne wymiary na życzenie

Dom letniskowy drewniany o wymiarach 6×4.15m lub np.5x5m (nie przekraczający 25m2 pow. zabudowy i 5m wysokości dla ROD). Dom dostępny w trzech podstawowych wersjach:
- domek z antresolą o powierzchni 12m2 i wysokości ok. 210cm
- dom parterowy z poddaszem użytkowym otwartym 25m2 (bez wydzielonych pomieszczeń)
- dom z poddaszem i wydzielonymi pomieszczeniami (jedna lub 2 sypialnie na poddaszu)

Dom wyposażony dodatkowo (opcja płatna) w całkowicie zadaszony taras o wymiarach 4x3m 12 m2 (możliwość wykonania tarasu o dowolnych wymiarach) oraz niezależne pomieszczenie gospodarcze (narzędziownię) o wymiarach 2x2m lub innych (opcja płatna).

Idealnie dostosowany do przepisów ROD i innych wewnętrznych warunków ogródków działkowych.

Jesteśmy producentem domków letniskowych - istnieje możliwość dowolnej modyfikacji wymiarów, układu pomieszczeń, drzwi i okien.

Dom z antresolą można zabudować poddaszem użytkowym na całej powierzchni piętra i wydzielić np. 2 niezależne sypialnie lub pozostawić otwarte uzyskując dużą otwartą przestrzeń.

Dom w wersji letniskowej: nieocieplony. Możliwość przystosowania do użytkowania całorocznego: ocieplenie wełną mineralną.

Istnieje możliwość wykonania domu w innych rozmiarach, np. :
- model Piotr-65 (powierzchnia 30m2),
- model Piotr-66 lub Piotr-75 (powierzchnia do 35m2)
- inne rozmiary: do ustalenia

 

Dom 6×4 z antresolą 12m2, Piotrków Trybunalski, łódzkie
Wybrano dodatkowe, płatne opcje:
- taras o wymiarach 4x3m
- komórka (narzędziownia) 2x2m
- gont bitumiczny czerwony (zamiast papy)
- dodatkowa kratka na boku tarasu
- szprosy (kratki) w oknach

 

Dom Piotr 5×5, Elganowo koło Pasymia, warmińsko – mazurskie
Wybrano dodatkowe, płatne opcje:
- taras o wymiarach 4x3m
- komórka (narzędziownia) 2x2m

- pełne poddasze
- wydzielone dwie sypialnie na poddaszu
- okienniceWpisz komentarz


Uwaga! Komentarze nie służą do zapytania o cenę domku. Użyj zakładki KONTAKT

* - pola wymagane
*Komentarze


Uwaga! Komentarze nie służą do zapytania o cenę domku. Użyj zakładki KONTAKT 1. Bardzo ładny domek! Jak tylko załatwię sprawy z działką wybuduję taki sam. No… może bez przybudówki. 2. Domek jest do zobaczenia w Piotrkowie Tryb. ok. 30km od Tomaszowa. Polecam! Właściciel bardzo uczynny, chętnie zaprezentuje nasz produkt. 3. Proszę o nr telefonu do właściciela, chciałabym zobaczyć domek. 4. W sprawie oglądania domu proszę o kontakt z naszą firmą – telefonicznie lub mailowo. Chętnie udzielimy dodatkowych, wyczerpujących informacji, skontaktujemy Panią z Właścicielem. 5. Śliczny! Czy rzeczywiście można taki domek zbudować bez pozwolenia na budowę? Taka wielkość w zupełności mi wystarczy, a nie chcę biegać z formalnościami przez pół roku. Beata 6. W większości przypadków domek można zgłosić jako budynek gospodarczy, nie wymagający zezwolenia na budowę. Po szczegóły zapraszam do działu DOMKI BEZ POZWOLENIA (na górze strony) 7. Poproszono mnie o dodanie mojej opini, więc piszę :-) W kwietniu ekipa postawiła mój domek letniskowy w Elganowie k. Pasymia (Mazury). Przyjechali w poniedziałek – padało, więc rozładowali towar, zabezpieczyli i zaczęli budować następnego dnia. W piątek po południu skończyli. Super sprawnie, super dokładnie wykończone, na działce porządek, wszystko posprzątane, wszystkie ścinki drewniane, żadnych śladów, jakby domek stał tu od dawna. Dom stoi na wzgórzu, widać go doskonale w całej okolicy, od razu zaczęły się “pielgrzymki” sąsiadów (wielu z nich gnieździ się tak jak my do tej pory w przyczepie kempingowej). No cóż jeszcze… nareszcie mogę mówić o wypoczynku na działce nad jeziorem, a nie o pobycie nad jeziorem ;-)
  Pozdrawiam, A.(zadowolony klient) 8. Jaka jest cena tego domku ???? 9. Witam, jaki jest sam koszt domku wraz z montazem bez transportu? 10. podoba mi się ten domek. ale nie wiem jaka jest jego cena w wersji 55a (wersja 2)? cena brutto. 11. 1. Jaka cena domku do 25m2 z poddaszem?
  2. Ile kosztuje przewoz i montaz na mojej dzialce nad jeziorem Stopka, w Dybowie, pow. Olecki na Mazurach. 12. Witam, czy uzyskanie pozwolenia na budowę na działce letniskowej, która ma wydane warunki zabudowy jest jeszcze konieczne? Proszę o info jaki jest koszt tego domku i co weszło w finalną realizację, np. przyłącza wodno-kanalizacyjne, elektryka, itp. Pozdrawiam 13. Witam, w maju chcę postawić coś podobnego na mazurach ,proszę więc o podanie kosztu domku z montażem i gdzie znajduje się firma? 14. Witam
  Jaki jest przybliżony koszt domku wraz z montażem?

  Pozdrawiam 15. Proszę o podanie ceny domu Piotr 5 x 5 z montażem
  Ewa 16. Witam Pana!
  Prosze o podanie ceny koncowej domku + montaz + transport w wersji 2, z dwiema wydzielonymi sypialniami na pietrze.

  Z gory serdecznie dziekuje i pozdrawiam
  Ewa Kubiak 17. Witam serdecznie.
  Prosze o podanie kosztu domku PIOTR z wyszczegolnieniem kosztow montazu i transportu, w wersji z dwoma sypialniami na pietrze.

  Z gory dziekuje i pozdrawiam
  Ewa 18. Witam prosze o przeslanie najnowszych katalogow domkow letniskowych o ktorych wczesniej rozmawialismy telefonicznie.Chodzi o domki letniskowe z wykozystaniem poddasza do30M POZDRAWIAM tomasz 19. Ładny domek!Jaka jest grubość balika(ścian),cena domku? 20. Proszę o przesłanie mi ceny postawienia tego domku – piotr 5×5 21. Witam jestem zainteresowany budową tego domku. Jaki jest jego całkowity koszt np. z okiennicami z dojazdem, działka leży nad jeziorem Sławskim woj Lubuskie 22. Jaki jest koszt domku z dwoma sypialniami? 23. Interesuje mnie cena Piotra 5×5 pełne poddasze z montażem Trójmiasto 24. Domek b.b.bardzo podoba mi się,jego wygląd,wymiary, kontakt z Panem Robertem.To człowiek kulturalny,potrafi doradzić,widzę że b. dobrze zna się na budownictwie tych domków.
  Będę taki domek letniskowy budować w czerwcu na działce rekreacyjnej w ogrodach rodzinnych w Sopocie – na palach.To będzie piękne !!!!Panie Robercie-dziękuje bardzo za mądre rady-skorzystam z nich 25. W jaki sposób trzeba docieplić domek, aby mógł funkcjonować jako całoroczny? 26. Witam!
  Domek wygląda fantastycznie! Właśnie czegoś takiego szukałam.
  Jaka jest cena takiego domku 5x5m z ociepleniem, otwartym poddaszem i montażem. Miejsce: Cerkwica – Zachodniopomorskie 27. Witam, Proszę o przesłanie mi ceny postawienia domku – Piotr wymiary 5×5 28. Witam interesuje mnie cena domku piotr 64 – i czy razem z domkiem na narzedzia mnoże być wykonany tyklko na zgłoszenie ( bez zezwolenia ? )
  Pozdrawiam i czekam na pilny kontakt
  Marta Ćwiok 29. Witam. Jestem bardzo zainteresowana domkiem Piotr-64. Wymiary 6 na 4m, taras 3 na 4m. Bez narzędziowni. Pełne poddasze, schody z barierkami na poddaszu, okna z okiennicami. Dach gont bitumiczny. Mam także pytanie co do fundamentów: Czy fundamenty we własnym zakresie i czy można domek postawić na stemplach betonowych? Jaki jest koszt transportu? Prosiła bym o cały koszt domku wraz z transportem. Domek chciała bym postawić nad jeziorem Głuszyńskim, powiat Kujawsko-Pomorski 4 km od Topólki. Z góry dziękuję za odpowiedź? 30. Witam,
  chciałam zapytać o cenę budowy takiego domku. Rozumiem, że ewentualny montaż to + 15%. Chodzi mi o wersję z dwoma pomieszczeniami na górze, kryte papą. 31. Panie Robercie! CZy można tak wykonać domek, żeby na ścianach: wschodniej,zachodniej i północnej były wszystkie okna i
  drzwi (wejście główne domku) a ściana południowa żeby nie miała okien ? Dlaczego?-bo póżniej kiedyś chcę drugi taki sam ustawić przylegający do niego od strony południowej. Odbicie lustrzane, ale za kila miesięcy lub lat zalenie od możliwości fin.Prosze o szybka odpowiedz,Dziękuje bardzo!!!Jadwiga 32. Witam,
  jaka jest cena domku z pełnym poddaszem+transport +montaz
  pozdr 33. Witam, bardzo ladny domek, proszę o informacje dotycząca kosztów (cena materiałów, montaż) “dom piotr 5×5. Dziękuje i pozdrawiam.
  Paweł 34. Witam,
  Jaki jest koszt budowy domu Piotr 5×5 (z pełnym poddaszem) w ROD w Halinowie – 20 km od Warszawy? Bardzo proszę o pilną odpowiedź. 35. Interesuje mnie domek Piotr z 2 sypialniami na poddaszu, proszę o podanie ceny brutto z montażem i transportem do miejscowości Malanów/k Aleksandrowa Łódzkiego, dlaczego nie podajecie chociażby przybliżonej ceny domków koło ich opisów, ułatwiłoby to znacznie korzystanie z Państwa oferty? 36. Witam proszę o podanie mi ceny domku 5 x 5 z poddaszem użytkowym i ceną z i bez antresoli oraz kosztami montażu i transportu do Obornik Wlkp 37. jaki jest koszt domku letniskowego piotr_64 38. JAKA JEST ORIENTACYJNA CENA DOMKU PIOTR-64 Z POSTAWIENIEM W OKOLICACH LUBLINA. 39. Witam Państwa,
  Interesuje mnie termin realizacji domku PIOTR-64 i jego cena brutto z i bez pełnej opcji.
  Pozdrawiam, A.R. 40. Uzupełnienie do korespondencji PIOTR-64;
  Proszę także o podanie ceny brutto domku 6×4 z ociepleniem wełną mineralną 100mm i ceny transportu do wsi Pasikonie gm. Kampinos. Interesuje mnie także wysokość poddasza użytkowego.
  Pozdrawiam, A.R. 41. Witam Pana!
  Prosze o podanie ceny domku + montaz + transport w wersji 2, z dwiema wydzielonymi sypialniami na pietrze.
  Z gory serdecznie dziekuje i pozdrawiam 42. Proszę o przesłanie mi ceny postawienia tego domku – piotr 5×5 43. jest bardzo ładny, bardzo interesuje mnie cena… 25 m2 (pod ROD) z antresolą 44. Prosiłbym o podanie ceny domku piotr-64 do 25m2 z ociepleniem 150mm 2 wydzielonymi sypialniami z góry dziękuje… 45. dzen dobry ile kosztuja te dwie opcje Piotr 64.i jak dlugo tszeba czekac na te zamöwienie.prosze o odpowiec.dzikuje 46. witam!jaka jest cena takiego domku 25m2 47. Witam

  Prosiłbym o więcej informacji na temat domku Piotr 5×5 z 2 sypialniami na poddaszu. Chodzi mi o ceny i zakres usług. Nie ukrywam, że interesuje mnie wersja letniskowa, gdyż ocieplenie i wykończenie mogę zrobić sam i z własnego materiału (posiadam las i dostęp do tartaku).

  Czy istnieje opcja wstawienia okien PCV w okleinie drewnopodobnej i zewnętrznych drzwi metalowych antywłamaniowych ? (Jeśłi tak to jaka cena)

  Pozdrawiam
  Michał 48. Proszę o cenę domku na ROD. 49. Proszę o cenę domku PIOTR 5×5 na ROD 50. Proszę o przesłanie mi ceny postawienia tego domku – piotr 5×5 51. witam szukam domku letniskowego na działke ROD. Bardzo podoba mi się rozwiązanie wersji Piotr 55 (ale z ociepleniem) Jestem z Poznania i zastanawiam się czy transport na taką odległość i montaż tego domu byłby dla mnie cenowo do zakceptowania proszę o informację o koszcie postawienia takiego domu w moim rejonie i ew. najbliższych terminach 52. interesuje mnie cena domku piotr 64 i realizacja zamówienia 53. Domek jest śliczny. Właśnie kupiliśmy działeczkę i chcemy postawić takie cudeńko. Interesuje mnie cena domku o wymiarach 5×5 54. Witam!
  Interesuje mnie domek Piotr 64 o wymiarach 6×4 z antresolą. Jestem ciekawa jaka jest przybliżona cena takiego domku z transportem do W-wy, szukam domku do ogrodu POD, ew. jakie terminy realizacji w tym lub przyszłym roku? Czy istnieje możliwość wykonania posadowienia domku na podstawie ułożonej z bloczków betonowych? Posiadam takie bloczki na działce. Czy należy po ułożeniu bloczków zalewać ich betonem? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam. 55. Witam
  Interesuje mnie cena domku 6×4 z poddaszem bez przybudówki, lokalizacje to okolice Różan mazowieckie 56. Witam
  prosze o podanie ceny domku.
  Pozdrawiam
  Agnieszka 57. Witam Bardzo Prosze o przesłanie kosztów postawienia domku 25m i 50m i ewentualne terminy na ten rok 58. Szanowni Państwo
  Domek bardzo ładny i wydaje sie funkcjonalny. Zainteresowany byłbym wersją z dwiema sypialniami na pietrze. Uwaga krytyczna do strony – kazdy rozpoczyna poszukiwania od okreslenia ram cenowych – niestety ceny nawet wersji standardowych domków są głąboko zakopane. Oczekuję oferty wraz z montazem i transportem do Okonin (gmina Śliwice). Pozdrawiam 59. Witam,
  czy jest możliwość stworzenia wersji całorocznej domku piotr 64 z dwiema sypialniami? jaki jest wowczas koszt takiej przyjemności? 60. Proszę o cenę domku 5×5 z poddaszem z montażem. 61. witam interesuje mnie cena domku piotr 5×5 z 2 sypialniami na poddaszu wraz z ociepleniem 150mm dowozem do krzyzownik k/poznania wraz z montazem 62. Witam, jaki jest przyblizony koszt domku piotr-64 a jaki zwirek-64? 63. Proszę o przesłanie mi ceny postawienia tego domku – piotr 5×5
  2 wariant bez wydzielenia pokoi na piętrze i czy taki domek można postawić na bloczkach betonowych. 64. Witam
  Jaki jest przybliżony koszt domku wraz z montażem?
  A jaki z ociepleniem . 65. Bardzo proszę o podanie ceny +montażu domku 5×5 i 6×4 obie wersje z sypialnia podwójna na poddaszu i z antresola dla ROD. 66. Witam,
  Dotyczy: Model: PIOTR-64
  Powierzchnia: 25m2
  1.Ile kosztuje projekt tego domku?
  2. Ile kosztuje budowa wersja ocieplona i nieocieplona?
  3. Czy jest możliwe postawienie komina w tej wersji domku?
  Pozdrawiam,
  Kamila Nowotarska 67. Proszę o informację jaki jest koszt tego domku (obie wersje). 68. witam jaka jest cena projektu piotr 64 z 2 wydzielonymi sypialniami kryty papa ,lub 1 pomieszczenie na górze,z montażem i bez.dziekuje slicznie podrawiam ,podkarpackie 69. Bardzo podobają mi się oba domki – Dom 6×4 z antresolą 12m2 oraz Dom 5×5 z poddaszem. Proszę o podanie cen z montażem. Pozdrawiam dziękuję. 70. Witam, czy mogę prosić o podanie przybliżonych kosztów domku 6×4 z pełnym poddaszem oraz tarasem. Czy istnieje możliwość przygotowania domku na okres zimowy – domek całoroczny? Zachodniopomorskie. 71. Witam, poproszę o pełny cennik domków (z pietrem i wydzielonymi sypialniami). Dziękuję 72. jestem zainteresowany tym domkiem,jaka jest cena… 73. Interesuje mnie domek Piotr 64 – 25m2, z antresolą i tarasem, chciałbym jednak aby antresola była trochę niższa, przez co obniży się cały dom, to pozwoli na zmianę konta nachylenia dachu i połączenia do z dachem tarasu.
  Prozę o wycenę takiego rozwiązania. 74. Witam.
  Prosze o informacje,jaki jest koszt takiego domku Piotr 5×5 z poddaszem uytkowym.Interesuje mnie koszt samego domku z instrukcja do zlozenia i z przesylka 75. PROSZE O CENE DOMEK PIOTR 25 M2 Z MONTAZEM I TRANSPORTEM DO WIELUNIA… :) 76. Witam,
  Domek przepiękny. Jaka jest cena domku Piotr-64 6×4 z antresolą 12m2 i pomieszczeniem gospodarczym wraz z montażem 77. Witam,

  Prosze o podanie wysokosci domku oraz calkowitej ceny z pelnym poddaszem model
  Piotr 64 wymiar 5×5 prosze towniez o podanie kontaktu 78. Witam
  jaki jest koszt domku Piotr-64. Wymiary 6 na 4m, taras 3 na 4m. z narzędziownią . Pełne poddasze, schody z barierkami na poddaszu, okna z okiennicami. Dach gont bitumiczny. Czy domek można postawić na kostce brukowej na ROD ? Proszę o cenę wraz z kosztem transportu do Trzebinia (w pobliżu Krakowa ) woj. Malopolskie . Czy wykonujecie ocieplenie ? czy drewno jest zabezpieczone – malowane ?
  Pozdrawiam . 79. Prosze o kontakt na adres.wonpliwosci jesli chodzi o poddasze 80. Poddasze – w prawie budowlanym na zgloszenie -tylko obiekt parterowy, a ja bym chciala jednak wkozystac mozlwosc i miec to poddasze.Jak to prawo interpretowac. Piotr -64 - 81. Witam,
  Interesuje mnie cena domku z zabudowanym poddaszem ,
  Dach pokryty gontem.
  Cena montażu.
  Pozdrawiam Michał 82. Hello,

  I want to know how much cost model PIOTR-64 full finished.

  Regards,

  Víctor 83. Witam jestem zainteresowany tym domkiem-Dom letniskowy 25m2 z antresolą 12m2 lub poddaszem 25m2.Prosze podac mi cene..Pozdrawiam 84. witam jaki jest koszt wybudowania takiego domku 85. Proszę o przesłanie zdjęć domku letniskowego Mazowiecki 55 , 86. witam jaka jest cena domku piotr 5×5 z poddaszem
  i piotr 6×4 z anteresolą
  możliwość bez drzwi wewnątrz domku 87. Prosze o podanie ceny domu nazwa Piotr 88. Witam .Interesuje mnie domek Piotrek 25m2.z poddaszem coroczny z montarzem. Dziekuje tel693116181 89. witam ile kosztuje taki domek??
  i czy musi mieć fundament!!!!!
  i czy można go przerobić na całoroczny!!!!!!!!
  lub inne projekty!!!!!!! 90. interesuje mnie cena domku Piotr 5×5 zantresolą 91. Witam,jesyem zainteresowana zamówieniem u Panstwa domku. Chciałam zapytać o cene domku 35 m PIOTR64. Pozdrawiam. 92. Proszę o podanie mi przybliżonej ceny domku Piotr 6×4 lub 5×5 wersji mocno ocieplonej z poddaszem zabudowanym (2 sypialnie). Mam pytanie: jak mozna rozwiazac kwestie ogrzania takiego domku.
  Pozdrawiam,
  Anita S. 93. Witam. Nie będę oryginalny ze swoim pytanie: jaka jest całkowita cena postawienia takiego domku w wersji Piotr-75 (powierzchnia do 35m2) – okolice Warszawy 94. Witam
  Chce się dowiedzieć jaki jest koszt domku PIOTR 64 o powierzchni 25m2.Mam działkę i chcę postawić taki domek bez pozwolenia. 95. Witam w nowym roku 2014, mamy dzialke na Mazurach, bardzo podoba nam sie domek Piotr 64 ,Prosze o podanie kosztu domku z wyszczegolnieniem kosztow montazu i transportu, w wersji z dwoma sypialniami na pietrze. Pozdrowienia 96. Piękny domek.Podoba mi się.Jaka jest cena domku 25m2 i 5m wysoki.Jakie są koszty przywozu na Mazury?.Proszę o nr tel kontaktowego lub z kim można się skontaktować w sprawie budowy domku. 97. [...] możliwość wykonania budynku jak dom letniskowy z antresolą – model Piotr-64 lub Piotr-55 >>> Antresola w tym przypadku to nic innego jak pół poddasza, a więc jej wysokość oferuje swobodę [...] 98. Witam interesuje mnie dom 6×4 z antresola 12m .calkowity koszt z transportem do kszalina . 99. witam
  Prosze o podane ceny tego modelu.Kania Góra woj łódzkie koło Zgierza ?
  pozdrawiam 100. Mi prawie taki sam 24m2 z pięterkiem, 24m2 wyszedł ok. 32tyś, budowałem prawie samemu ok 3 miesiące,teraz trochę żal sprzedawać 101. mam pytanie jaka cena takiego domku model Piotr 64? 102. Witam,
  proszę o przeslanie oferty na Dom Piotr 5×5, Elganowo koło Pasymia. w cenie proszę uwzględnić taras na całej długości ściany z drzewaimi wejściowymi oraz dodatkową przybudówkę na ścianie bocznej na całej jej długości.

  pozdr,
  Dominik Kuza 103. 2 dowóz z montażem i tyczy typowych domków będących w sprzedaży 104. witam,prosze podać cene domku 55 z montażem i bez.
  Arek 105. Witam.
  Jaka jest cena domku Piotr-64 do samodzielnego montażu? 106. Witam. Interesuje mnie cena domku z poddaszem użytkowym (jedno pomieszczenie), taras zadaszony, bez komórki narzędziowej. Dodatkowo cena położenia gontu, jak również Państwa montażu.
  pozdrawiam
  Ewa Rogalska 107. Witam. Interesuje mnie cena domku 25 m2 z poddaszem użytkowym (jedno pomieszczenie), taras zadaszony, bez komórki narzędziowej. Dodatkowo cena położenia gontu, jak również Państwa montażu.
  pozdrawiam
  Ewa Rogalska 108. Witam jaka jest cena domku 35m2 na dole i 35m2 na górze
  Pozdrawiam 109. Witam
  proszę o podanie przybliżonej ceny domku Piotr-64 z poddaszem na całej powierzchni do postawienia W ROD w Łodzi- transport + montaż. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
  Agnieszka 110. dzień dobry,

  Jestem zainteresowany zakupemm domku Piotr -64. Prosze o infomację dotyczące kosztó domu, montażu i transportu. Jestem z okolic Sandomierza. Czy drewno jest impregnowane ? czy istniej mozliwość zamówienia w określonym kolorze i jak to wpływa na cenę ?

  Ile trwa montaż ?

  Prosze o pliną odpowiedz. 111. prosze o podanie ceny z montazem oraz termin wykonania 112. Dzień dobry,
  jaka jest cena brutto, domku ocieplonego 25 m/2 z poddaszem użytkowym ( 2 wydzielone pokoje), tarasem 4 x 2,5
  proszę podać cenę brutto, z montażem i bez montażu

  Grzegorz 113. Witam,
  Ile kosztowałoby wykonanie domu Piotr-64 w wersji podstawowej 25m2 z antresolą i ewentualnie jaki byłby koszt dodatkowego ocieplenia? 114. hello, i would like to receive you projects for small house and pricelist for all year finishing. 115. jaka jest całkowita cena postawienia takiego domku w wersji Piotr-55 ( 25m2 parter + 25m2 poddasze/ bez wydzielenia dwóch sypialn na poddaszu) okolice Warszawy ocieplany z tarasem 3×4 116. Witam serdecznie
  Prosze o podanie ceny koncowej domku PIOTR + montaz + transport (okolice warszawy) w wersji 2, z dwiema wydzielonymi sypialniami na pietrze.

  Z gory serdecznie dziekuje i pozdrawiam
  Katarzyna 117. Dzien dobry
  mam pytanie jaki jest koszt takiego domku z antresola w wersji ocieplonej i montarzem?
  Czy jest mozliwosc wmotowanie jakiegos komina w taka konstrukcje?
  Ile czasu trzwa montarz na dzialce?

  Pozdrawiam
  Adam 118. werw

 

Autor: Znajdź nas w Google+ Internauci oceniają nasze domki letniskowe na 5 / 5 (78 ocen)
dofinansowane z funduszy Unii Europejskiej UE
W roku 2011 dokonano zakupu traka tasmowego oraz suszarni komorowej ze srodkow EFRR i budzetu panstwa

stat4u