Wyświetlanie jednego wyniku

Domek letniskowy do 35m2 Śląskie-75 całoroczny

129 000 
Nowoczesny domek letniskowy do 35m2 z poddaszem (lub opcjonalnie antresolą). Domek drewniany Śląskie-75 z pionowym deskowaniem elewacji dostarczamy tylko w wersji ocieplonej z montażem. Domek na zdjęciach wyposażony jest dodatkowo w obróbki blacharskie dachu i przyziemia, metalowe rynny oraz okno dachowe, które wykonane zostały przez właściciela (nie oferujemy tych opcji). Oferujemy szereg opcji dodatkowych dla domku letniskowego.

Domki drewniane całoroczne – komfortowy pobyt przez cały rok

Domki drewniane całoroczne to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących komfortowego i przytulnego miejsca do zamieszkania przez każdą porę roku. Dzięki solidnej konstrukcji i jakości materiałów, zapewniamy nie tylko ciepło i bezpieczeństwo, ale także wygodę i estetykę.

Odkryj naszą kolekcję domków całorocznych z drewna

Nasze domki zostały starannie zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Bez względu na warunki atmosferyczne na zewnątrz, w naszych domkach panuje zawsze przyjemna atmosfera i komfortowy mikroklimat.

Zobacz także | Domki całoroczne bez pozwolenia

Postaw na 123Domki. Wybierz wyjątkowe domki drewniane całoroczne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru idealnego domku drewnianego, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania, co do komfortowego pobytu przez cały rok!

Domki całoroczne drewniane - to musisz wiedzieć !

Czym charakteryzują się domki całoroczne  z drewna? Odpowiednia warstwa ocieplenia, trwałe materiały i odpowiednia funkcjonalność. To tylko najważniejsze z listy cech, jakie powinny mieć drewniane domki całoroczne.