Wyświetlanie jednego wyniku

Domek letniskowy do 35m2 Śląskie-75 całoroczny

129 000 
Nowoczesny domek letniskowy do 35m2 z poddaszem (lub opcjonalnie antresolą). Domek drewniany Śląskie-75 z pionowym deskowaniem elewacji dostarczamy tylko w wersji ocieplonej z montażem. Domek na zdjęciach wyposażony jest dodatkowo w obróbki blacharskie dachu i przyziemia, metalowe rynny oraz okno dachowe, które wykonane zostały przez właściciela (nie oferujemy tych opcji). Oferujemy szereg opcji dodatkowych dla domku letniskowego.

Domki letniskowe drewniane – sanktuarium wypoczynku

Nasze domki letniskowe drewniane to harmonijne połączenie tradycji z nowoczesnością, zapewniające wyjątkowy komfort podczas letniego wypoczynku.

Odkryj naszą ofertę na domki drewniane letniskowe

Dzięki solidnej konstrukcji oraz naturalnym materiałom, zapewniamy nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość i funkcjonalność. Każdy domek jest starannie wykonany z dbałością o detale, co sprawia, że stanowi doskonałe miejsce do relaksu i odpoczynku wśród przyrody.

Zobacz także | Domki letniskowe

Domki letniskowe z drewna – konstrukcja na miarę Twoich potrzeb

Zapraszamy do odkrycia naszej bogatej oferty. Wybierz domki letniskowe drewniane dopasowane do Twoich potrzeb. Niech staną się wymarzonym miejscem letniego wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny!