Domki letniskowe Mazowieckie-55 25m2

domek drewniany Mazowieckie-65
domek drewniany Mazowieckie-65 na działce ROD

Model:
Mazowieckie-55-B
– wejście i taras na ścianie pod okapem
Mazowieckie-55-S – wejście i taras na ścianie szczytowej
Powierzchnia: 25m2 parter + 25m2 poddasze (lub inne wymiary)

Domy drewniane Mazowieckie to seria domków letniskowych z poddaszem użytkowym (dom parterowy z poddaszem), wykonany w technologii węgłowej, z ostatkami z balików łączonych na pióro-wpust.
Domki letniskowe Mazowieckie charakteryzuje wysoka estetyka wykonania, wygoda i funkcjonalność w użytkowaniu, prostota i standaryzacja rozwiązań konstrukcyjnych, dzięki czemu uzyskano o cenie zdecydowanie niższej niż inne projekty o podobnej powierzchni i wyglądzie.

Dostępne inne wymiary:
– domy drewniane Mazowieckie-65 6x5m – pow. 30m2 parter + 30m2 poddasze
– idealny domek na działki ogrodowe Mazowieckie-75 7x5m – pow. 35m2 parter + 35m2 poddasze
– wymiary wg. życzenia Klienta

Mazowieckie-55 to drewniany dom o wymiarach 5x5m i powierzchni zabudowy 25m2, co daje możliwość wybudowania jako budynek gospodarczy na zgłoszenie prawie w każdym miejscu (domki bez pozwolenia na budowę). Dom letniskowy piętrowy posiada powierzchnię całkowitą 50m2 i praktycznie całą powierzchnię poddasza do wykorzystania (wysoka ścianka kolankowa – patrz niżej).

Istnieje możliwość wybudowania tego domu letniskowego o wysokość 5m, zatem idealnie sprawdza się na Rodzinnych Ogródkach Działkowych (ROD). Nowe przepisy pozwalają budować domki na działki ROD do 35m2, więc dużym zainteresowaniem cieszą się także większe domki z drewna na działki ogrodowe Mazowieckie-75 35m2.

Domki letniskowe piętrowe Mazowieckie-55 posiadają na parterze wydzieloną łazienkę o wymiarach 2x2m (możliwość zmiany wymiarów). Wnęka obok łazienki najczęściej wykorzystywana jest na wygodny i przestronny aneks kuchenny, doświetlony dodatkowo frontowym oknem. Pozostała część parteru stanowi pokój dzienny. Wysokość parteru ok. 220cm do belek stropowych (ok. 210cm do podciągu).

Na poddasze domu prowadzą proste schody jednobiegowe, tzw. młynarskie z prostą barierką i poręczą. Schody mogą być po środku domku (jeżeli planujemy podział poddasza) lub przy ścianie szczytowej (jeżeli chcemy uzyskać dużą, otwartą i niepodzieloną przestrzeń poddasza).

Poddasze jest pełne (nad całą powierzchnią parteru) i otwarte (bez wydzielonych ścian), dzięki czemu uzyskujemy dużą przestrzeń, przestronność i wygodę użytkowania domku. Wydzielenie ścian z drzwiami to opcja płatna, ale dzięki niej powstaną na poddaszu domku drewnianego dwie niezależne sypialnie, dające poczucie prywatności wszystkim użytkownikom budynku.
Niewątpliwym atutem domu z drewna Mazowieckie-55 jest ścianka kolankowa poddasza o wysokości ok. 100cm, co umożliwia dosunięcie łóżka lub mebli do samej ściany, przez co poddasze jest w pełni wykorzystane na całej swej powierzchni, a nie tylko w najwyższym punkcie po środku domu letniskowego.

z antresoli 1Istnieje możliwość wykonania budynku jak dom letniskowy z antresolą – model Piotr-64 lub Piotr-55 >>> Antresola w tym przypadku to nic innego jak pół poddasza, a więc jej wysokość oferuje swobodę poruszania się, bez schylania.

Dom uzyskuje swoją pełną funkcjonalność po dodaniu do niego tarasu (opcja). Taras domu letniskowego jest niewątpliwie miejscem, w którym spędza się najwięcej czasu podczas wypoczynku. Polecamy dom drewniany z tarasem o szerokości ok. 300cm, który posiada wystarczająco miejsca dla stołu i krzeseł nawet dla kilku osób. Taras można zamontować przy ścianie bocznej lub szczytowej.

Domy Mazowieckie charakteryzują także następującymi parametrami:
Ściany:
wykonane z prostokątnego balika drewnianego o grubości 36mm (inne grubości opcja). Dom w całości wykonany z drewna suszonego komorowo, a nie sezonowanego (główne zalety: pozbycie się drobnoustrojów i larw owadów, zarodków grzybów i pleśni, precyzyjnie obrobione drewno: idealne wymiary i jakość powierzchni, drewno nie rozsycha się po montażu) i struganego czterostronnie. Podwójne pióro-wpust (bardzo szczelne połączenie balików). Podwaliny i miejsca niedostępne po montażu (np. spód podłogi) impregnowane bezbarwnym Fobosem. Pozostałe elementy niemalowane, do malowania po montażu (opcja).
Podłoga: 28mm na legarach drewnianych impregnowanych, wykonana z desek struganych czterostronnie, łączonych na pióro-wpust.
Dach: pełne deskowanie z desek struganych 21mm, łączonych szczelnie na pióro-wpust, na belkach 140x70mm, standardowo kryty papą (możliwe inne pokrycia dachu, np. gont bitumiczny w dowolnym kolorze).
Drzwi i okna typu letniskowego, okute (zamki, klamki) i oszklone. Standardowo w domu Mazowieckie-55 znajdują się 2 okna pojedyncze na parterze, 1 okno w łazience, 2 okna pojedyncze na poddaszu. Wymiary okien: pojedyncze 70x95cm, podwójne 140x95cm, łazienkowe 55x55cm. Możliwość montażu dodatkowych okien drewnianych letniskowych lub okien PCV w okleinie imitującej drewno. Drzwi wejściowe i wewnętrzne o szerokości skrzydła 80cm, pełne. Możliwość montażu drzwi antywłamaniowych w okleinie imitującej drewno.

Fundament:
Domki Mazowieckie mogą być posadowione na płycie betonowej (wylewce), kostce brukowej, ażurowych płytach betonowych tzw. jumby lub bloczkach betonowych. Podwaliny do wykonania przez Klienta na podstawie planu dostarczanego przez producenta domów z drewna. Nie wykonujemy prac murarskich, w tym fundamentu i komina

Montaż wykonuje ekipa producenta domu drewnianego.
Transport: ustalany indywidualnie

OPCJE DODATKOWE (płatne):
– taras zadaszony z podłogą, o dowolnych wymiarach (np. 5x3m, 5×2,5m), montowany na ścianie szczytowej (wersja 55-S) lub na ścianie bocznej (wersja 55-B)
– inna grubość balika np. 45mm
– dodatkowe ścianki działowe na poddaszu lub parterze
montaż dodatkowych drzwi i okien
– okiennice
– malowanie po montażu domu letniskowego impregnatem Altax
– okna pcv lub drewniane z szybą zespoloną

Nasz firma, jako producent domków letniskowych Mazowieckie jest w stanie wprowadzić dowolne modyfikacje do oryginalnego projektu domu. Dodatkowo możemy wyprodukować prawie każdy domek drewniany, także na podstawie indywidualnych planów, rysunków , zdjęć lub opisu. Produkcja domków drewnianych odbywa się w naszym zakładzie w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Ogródki działkowe ROD w Bożenkowie, k. Bydgoszczy, kujawsko – pomorskie
Domek letniskowy Mazowieckie-65-B na zdjęciach wyposażony opcjonalnie w:
– taras o wymiarach 6x3m
– domek na ogródkach działkowych powiększony do wymiaru 600x550cm 33-35m2 (zamiast 600x500cm 30m2)
domek działkowy Mazowieckie-65 obniżony do wysokości 500cm zgodnie z wymogami ROD
– okiennice na parterze oraz poddaszu domu letniskowego Mazowieckie-65
– wydzielenie jednej sypialni na poddaszu drewnianego domku Mazowieckie
– schody “kacze” zamiast standardowych prostych schodów młynarskich
– ocieplenie poddasza domku, wykończenie podbitką drewnianą
– budowa domu nad piwnicą: dodatkowe podpory podłogi domku działkowego

 

Działka nad Jeziorem Jeziorsko, Zaspy Miłkowskie, łódzkie
Domek letniskowy Mazowieckie-55-B na zdjęciach wyposażony opcjonalnie w:
– taras o wymiarach 5x3m
– okno podwójne zamiast pojedynczego na ścianie frontowej
– dodatkowe okno pojedyncze na ścianie bocznej
– okiennice na parterze, piętro domu letniskowego bez okiennic
– malowanie domku drewnianego Mazowieckie-55 impregnatem Altax

 

91 thoughts on “Domki letniskowe Mazowieckie-55 25m2

 • 14 stycznia 2019 o 15:36
  Permalink

  Witam,

  jestem zainteresowany domkiem 35m2 podstawy + piętro. Proszę o kontakt.

  Odpowiedz
 • 10 października 2018 o 14:36
  Permalink

  proszę o wycenę domku Mazowieckie 65 wersja ocieplona z Antersolą na 3/5 domku, blachodachówka, wersja z tarasem 3×5. Budowa koło Wyszkowa (mazowieckie). Najlepiej jakby na wiosnę już stał

  Odpowiedz
 • 30 sierpnia 2018 o 10:17
  Permalink

  Witam proszę o wycenę domku mazowiecki-65B wejście i taras od strony bocznej j z ocieploną podłogą i dachem, ścianki działowe na poddaszu, pokryty gontem+rynny,cena wraz z montażem i transportem okolice Brdowa, Izbicy Kujawskiej. Taras 6×3 m.. Jaki jest możliwy najbliższy termin.

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • 19 lipca 2018 o 21:55
  Permalink

  Witam,
  proszę o wycenę domku Mazowieckie-55-B – wejście i taras na ścianie pod okapem. pow. 30m2 parter + 30m2 poddasze.Schody po środku domku.
  – o wysokość 5m
  – taras z samą podłogą, montowany na ścianie pod okapem
  – okiennice

  proszę o wycenę w wersji standard i z ociepleniem całego domku.
  Pozdrawiam,
  Weronika

  Odpowiedz
 • 10 maja 2018 o 19:19
  Permalink

  Proszę o wycenę domku Mazowieckie 55B ocieplenie poddasza i podłogi . Proszę podać ceny pokryć dachowych , orynnowania , montażu . Kajetany

  Odpowiedz
 • 7 maja 2018 o 10:31
  Permalink

  Dzień dobry,

  proszę o wycenę dwóch domków drewnianych: Mazowieckie 55B(25m2) oraz Tomasz 65(25m2).

  Z poważaniem,
  Anna

  Odpowiedz
 • 3 maja 2018 o 07:43
  Permalink

  Witam
  Prosze o wycene domku mazowieckie 55 25 m2 z poddaszem, z lazienka i kuchnia na dole oraz ociepleniem zimowym. Jaki koszt transportu i montazu w szwecji w Halmstad? czy na lawete sie zmiesci czy trzeba miec samochod sredni dostawczy jesli mam miec wlasny transport. Dziekuje z gory za wycene.

  Odpowiedz
 • 27 kwietnia 2018 o 20:55
  Permalink

  Witam ,Mazowieckie-75 7x5m – pow. 35m2 parter + 35m2 poddasze na działkę rod proszę o wycene takiego domku

  Odpowiedz
 • 16 kwietnia 2018 o 10:13
  Permalink

  Witam, poproszę o wycenę domku działkowego Mazowieckie-65 obniżonego do wysokości 500 cm i wymiarach 600x550cm, z okiennicami na parterze i poddaszu. Wydzielona jedna sypialnia na poddaszu że schodami “kaczymi” ociepleniem poddasza wykończeniem podbita drewniana. Montaż i transport również poproszę w wycenę. Mazowieckie Malichy ogródki działkowe.
  Z Poważaniem
  Urszula

  Odpowiedz
 • 30 marca 2018 o 07:33
  Permalink

  Dzień Dobry
  Proszę o wycenę domku Mazowieckie-65B 6x5m – pow. 30m2 parter + 30m2 poddasze
  -domek ustawiony na bloczkach betonowych – wypoziomowanych przez Państwa firmę

  – taras zadaszony z podłogą, montowany na ścianie pod okapem
  – dodatkowa ścianka działowa na poddaszu
  – pokrycie dachu gontem
  – orynnowanie
  – ocieplenie całego domku, tj podłogi, ścian i poddasza (dachu)
  – okiennice parter
  -okna PCV w okleinie imitującej drewno
  -Drzwi wejściowe antywłamaniowych w okleinie imitującej drewno.
  – impregnacja całego domku
  – instalacje wod- kan oraz instalacja elektryczna
  -transportu wraz z montażem
  -czy jest szansa na zbudowanie domku w tym roku, oraz ile czasu trwa budowa?

  Proszę podać termin wykonania zamówienia. Realizacja w miejscowości Henrykowo, 90-120 Folwark Nowe Miasto, powiat płoński.
  Proszę jeszcze o podanie cen dla wariantu Mazowieckie-70 B 7x5m
  Pozdrawiam serdecznie
  Anna Kania

  Odpowiedz
 • 3 lutego 2018 o 16:55
  Permalink

  Witam, proszę o wycenę domku Mazowieckie 55B, zadaszonym tarasem 3x5m , wydzieleniem 2 pomieszczeń na poddaszu, impregnatem i dociepleniem podłogi pomiędzy legarami. Proszę o wycenę wariantową (rozpisanie na części) – jaki byłby dodatkowy koszt za:
  – ocieplenie całego budynku
  – okiennice na parterze
  – instalację elektryczną (jeśli jest taka możliwość)
  – transport do Katowic
  – ile wynosi montaż domku
  To samo zapytanie dotyczy domku Mazowieckie 65 – jaki koszt i wycena wariantowa z powyższego zapytania.

  Odpowiedz
 • 23 stycznia 2018 o 20:13
  Permalink

  Witam
  Proszę o wycenę na trzy domki do 35 m2 z tarasem
  Województwo zachodniopomorskie miejscowość Gąski.
  Pozdrawia
  Agata Saganowska

  Odpowiedz
 • 11 stycznia 2018 o 21:40
  Permalink

  Proszę o wycenę domku Mazowieckie-55 5x5m – pow. 25m2 parter + 25m2 poddasze
  – taras zadaszony z podłogą, montowany na ścianie pod okapem
  – dodatkowa ścianka działowa na poddaszu
  – pokrycie dachu gontem
  – orynnowanie
  – ocieplenie poddasza domku
  – ocieplenie podłogi na parterze domku
  – okiennice parter
  i w wersji
  – ocieplenie całego domku

  Proszę podać termin wykonania zamówienia. Interesuje mnie kwiecień – maj 2018 r
  Realizacja w miejscowości Mszczonów woj. mazowieckie
  Proszę jeszcze o podanie cen dla wariantu Mazowieckie-65 B 6x5m

  Odpowiedz
 • 19 grudnia 2017 o 18:24
  Permalink

  Proszę o wycenę domku Mazowieckie-75 B 7x5m – pow. 35m2 parter + 35m2 poddasze(dom na zgłoszenie )
  – taras zadaszony z podłogą, montowany na ścianie pod okapem
  – pokrycie dachu gontem
  – orynnowanie
  – okiennice parter
  – ocieplenie całego domku
  – montaż
  -. transport

  Proszę podać termin wykonania zamówienia. Interesuje mnie lato 2018 r
  Realizacja województwo kujawsko-pomorskie okolice Torunia.

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • 29 sierpnia 2017 o 11:25
  Permalink

  Proszę o wycenę domku Mazowieckie-75 B 7x5m – pow. 35m2 parter + 35m2 poddasze
  – taras zadaszony z podłogą, montowany na ścianie pod okapem
  – dodatkowa ścianka działowa na poddaszu
  – pokrycie dachu gontem
  – orynnowanie
  – ocieplenie poddasza domku
  – ocieplenie podłogi na parterze domku
  – okiennice parter
  i w wersji
  – ocieplenie całego domku

  Proszę podać termin wykonania zamówienia. Interesuje mnie kwiecień – maj 2018 r
  Realizacja w miejscowości Bobrowniki gmina Kluczewsko 29-120
  Proszę jeszcze o podanie cen dla wariantu Mazowieckie-65 B 6x5m

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • 20 października 2017 o 13:09
   Permalink

   Chce się podpiac pod ten post. Domek 5×7 m ocieplony kryty czerwona blacha i wysokosc 5m. Z możliwością transportu na teren warmińsko mazurskie. Proszę o wycenę.

   Odpowiedz
 • 21 sierpnia 2017 o 19:08
  Permalink

  Witam proszę o wycenę Mazowieckie 55S ocieplony całoroczny cena i transport oraz montaż Rawa Mazowiecka

  Odpowiedz
 • 21 sierpnia 2017 o 19:05
  Permalink

  Witam proszę o wycenę domku mazowiecki-65S wejście i taras od strony szczytowej w wersji cało rocznej z ocieploną podłogą,cena wraz z montażem i transportem okolice Rawa Mazowiecka

  Odpowiedz
 • 7 sierpnia 2017 o 19:48
  Permalink

  Witam , proszę o wycenę domku mazowieckie 60 z poddaszem z tarasem 6×3 z montażem okolice Długosiodła mazowieckie.

  Odpowiedz
 • 1 sierpnia 2017 o 22:20
  Permalink

  Szanowni Państwo,

  Proszę o wycenę domku letniskowego drewnianego Mazowieckie-65 6x5m – pow. 30m2 parter + 30m2 poddasze (schody na środku).

  Z poważaniem,
  Magda

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHA

* (pole wymagane)